Perakende Rehberi ile tanışan sektör oyuncularının proje hakkında görüşleri

Sektöre, firmalara çok şey katacağına hiç şüphem yok. İçeriği ve açıklamaları çok çok iyi. Bizim gibi firmaların takiplerini yapmaları açısından çok faydalı olacağına inanıyorum. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Turgut KırayMüşteri Yöneticisi / Global A.S. (Jacobs)

Sektörümüze, Özellikle tedarikçi firmaların özlem duyduğu, hayal ettiği bir projenin gerçekleştiğini gördüm. Sektöre maksimum düzeyde fayda sağlayacak. Çalışanları, üretenlerin hakkını vereceğine inandığım bu projeyi hayata geçiren, emeği geçen herkeze sonsuz teşekkürler.. 

Hakkı KARATEPEBölge Yöneticisi / Meysu Gıda San. ve Tic. A.Ş

Gayet başarılı buldum. Raporlardan çıkan sonuçlar ile alınan aksiyonların, hayata geçmesinin daha önemli olduğunu düşünüyorum. Proje ile ilgili emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Abdülkadir ErginYerel zincir marketler Müdürü / Peyman Kuruyemiş

Yapılacak olan bütün görüşmelerdeki en önemli detay olan veri yönetiminin hızlı ve güncel bir şekilde ulaşılabilir olması, işimizin en değerli kısımlarından bir tanesi. Bu sebeble yapılan işi önemsiyor ve işimizi geliştirmemiz için bize, iyi bir yardımcı olacağını düşünüyoruz.

Ömer KurnazBölge Satış Yöneticisi / DANET

Yapmış olduğunuz proje ve sunduğunuz veriler ile sektörde, daha verimli bir şekilde detaylara vakıf olarak, eksik yönlerimizi acil bir şekilde gidermemizi sağlamış bulunmaktasınız. Dolayısıyla ticari faliyetlerimizin devamına yardımcı olduğunuzdan dolayı teşekkür ederim.

Sabahattin GülerSatış Sorumlusu / Aykim Gıda Temizlik

Tedarikçi ve Perakendeci, iki taraf içinde kullanıldığı zaman faydalı olacaktır.

İlker EroğluKilit Müşteri Yöneticisi / HENKEL

Sistem piyasanın datasal, hacimsel, ve anlık görülmeyen datalar kısmında fikir sahibi olmamız açısından başarılı. Perakendeciye hemde üreticiye yol göstermesi anlamında data sağlaması işin başka boyutu.

Y. Kemal SeyisSupervisor / British American Tabacco

Genel olarak perakende rehberinin, tedarikçi ve market ayağında büyük katkılar sağlayacağını düşünüyorum. Tedarikçi açısından, dağtım, stok takibi ve rakip analizi gibi konularda kolaylıklar sağlayacak.

Seral KarakurtSatış Yönetmeni / Doygun Gıda

Perakende sektöründe hem zincir mağazaların, hemde tedarikçilerin nokta atış yapmasını sağlayacak ve başarıyı getirecek bir proje.

Fırat TumBölge Sorumlusu / Philip Morris

Ciddi Emek sarf edilmiş bir proje. Umarım layık olduğu şekilde değerlendirilir. İhtiyacımız olan bilgileri çok net veriler ve grafikler ile anlatıyor olması çok önemli. Elinize sağlık. Teşekkürler...

Erdinç BilginBölge Sorumlusu / Marmara Birlik

Piyasa için son derece kullanışlı ve işlevsel bir program. Verilerin güncel alınabiliyor olması çok faydalı.

Çağatay ÇalışZincir Mağazalar Satış Yöneticisi / Panek A.Ş. ( Torku )

Günümüzde en önemli şey verimli zaman kullanımı.  Bu proje ilgili sorunları minimize ederek, sorunlara zamanında müdahale etme fırsatı veriyor. Emeği geçenlere teşekkürler.

Düzgün GülçiçekMarmara Bölge Satış Yöneticisi / İpek Salça

Son derece başarılı. Personel giderlerimizi aşağıya çekecek ve şube stoklarını online görüyor olmak, yok satma riskini sıfıra indirecek. Sipariş oluşturma sistemine bayıldım. Tebrik ediyorum. Böyle bir projeyi bize sunduğunuz ve işlerimizi kolaylaştırdığınız için teşekkürler.

Ertan ÇobanoğluYönetim Kurulu Üyesi / HAKTAN PEYNİRCİLİK

B2B sisteminin her iki taraf içinde çok yararlı olacağını ve işlerimizi kolaylaştıracağını düşünmekteyim. Özellikle raporlamalar sayesinde hangi şubede ne gibi aksiyonlar almamız gerektiğine çok hızlı karar verebileceğiz ve bu aksiyonların satışa etkisini anlık olarak görebilmek mükemmel.

Ülkü ŞahinYerel zincir saha takım lideri / Erbak Uludağ İçecek

Perakende rehberinin işlerimizi çok rahat bir şekilde kolaylaştıracağına eminim. Emeği geçen tüm personele teşekkürlerimi sunarım.

Rıza KabanSatış Müdürü / Çoşkun Yumurta

Elimizin güçleneceği ve global yaşamda daha iyi ve kaliteli hizmet kapsamında süper proje olduğu kanaatindeyim. Bu proje ile kalite, hizmet ve başarı çok daha çabuk ve olasıdır. Sistem çok başarılı.

Mustafa Levent SultarKilit Müşteri Yöneticisi / Nokta Tüketim Ürünleri (Philip Morris)


PERAKENDE DÜNYASININ KALBİ BURADA ATIYOR ATIYOR ...

HEYECAN VEREN ANALİZLER BU EKRANLARIN arkasında Giriş yapmak için tıklayınız.