Perakende rehberi fiyat bilgilerini son 30 günlük satışlara göre alır.

En Son En Düşük Fiyat : Dün itibari ile en düşük fiyatı verir
En Son En Yüksek Fiyat : Dün itibari ile en yüksek fiyatı verir.
En Yüksek Fiyat : Son ay içerisindeki en yüksek fiyat
En Düşük Fiyat : Son ay içerisindeki en düşük fiyat
Ortalama Fiyat : Son Ay ortalama Satış Fiyatı
Son Ortalama Fiyat : Dün satışlar ortalama birim fiyatı

Şeklinde 6 değişik birim fiyat verir. Veriler bir gün önce yada son 30 gün verisini kapsar.

Perakende rehberine üye olmak son derece basittir. www.perakenderehberi.net sitesinden BAŞVURU bölümüne girip, firmanızla ilgili bilgileri girdikten sonra, size bir ID numarası verilecek. Bu numarayı aldıktan sonra, INDIR bölümüne girip programı indiriyorsunuz. Sistemin kurulumu ile ilgili işlemler 10-15 dakika içerisinde biter ve sizde perakende dünyasının neresinde olduğunuzu aynı gün öğrenebilirsiniz.

Piyasanın sattığı ürünler ve markaları kendi sattiginiz markalar ile karşılaştırma yapabilir. Satmadiginiz ürünleri görebilirsiniz.

100 lerce Perakendeci ve 1000 lerce mağazanın ortak verilerini, piyasa verisi olarak, il-il, bölge-bölge, kategori bazlı, satış payları, hangi ürünleri satmalıyım? Hangi fiyat aralığında satmalıyım? Ucuz sattığım ürünler? Pahalı sattığım ürünler?  analizlerine online olarak ulaşılabilen, bir perakende veri bankasıdır.

Raf bekleme günü kısaltmasıdır. Ürünün son satış tarihi ile bugün arasındaki fark gündür. 

Son 1 aylık satışa göre eldeki stok kaç gün yeter anlamındadır.  Örneğin son 1 ayda 30 adet satan bir ürün olsun. Eldeki stok 60 olsun.  Sdg 60 çıkar.  Çünkü günde 1 adet satıyor.  60 adet ürün 60 günde biter. 

Kesinlikle bu mail'in içeriğini okuyamaz. Sistem raporu göstermek için kullanıcı girişini tekrar ister. Ve kullanıcıya SMS şifresi gönderir.

SMS Şifresini sizin belirlediğiniz kişilere gideceği için burada da bir güvenlik önlemi mevcuttur. Gönderilen mail bilgisi içeriği şifrelidir.

ancak sizin belirlediğiniz kullanıcılar, bu içeriğe ulaşabilir.

Üye olduğunuz da sizin belirlediğiniz kullanıcı, tam yetkili olarak tanımlanır. Bu kullanıcı, dilediği kadar kullanıcı açabilir. Her kullanıcının görmesini istediği raporları yetkilendirebilir. Mail kurulumu yaparak, belirlenen raporların, istediği kullanıcıya, hangi gün ve saatte mail atılacak ise (Online Veriler ile) sistem mail atar.

Kesinlikle güvende. Hiçbir verinizi sizin dışınızda kimse göremez. Sizin verileriniz 1000 lerce mağaza içerisinde piyasa verisi olarak dahil olur. Bu verinin hangi firmaya ait olduğunu, ne siz ne de başka bir perakendeci göremez.

Şifrenizi ve kullanıcı adınızı bilseler dahi, sizin verinizi sizden başka kimse göremez. Cep telefonunuza gelen SMS şifresi olmadan sisteme girilemez.

 


PERAKENDE DÜNYASININ KALBİ BURADA ATIYOR ATIYOR ...

HEYECAN VEREN ANALİZLER BU EKRANLARIN arkasında Giriş yapmak için tıklayınız.