Hakkımızda

Perakende Rehberi, "PR" 2015 yılında (Retail Data Dynamics) RDD Yazılım Sistemleri ve Yönetim Danışmanlığı San. ve Tic. Ltd. Şti. bünyesinde kurulan, perakende sektöründe Türkiye’nin ilk ve tek günlük, online, raporlama, tedarik, süreç analiz ve yönetim sistemidir.


Misyonumuz

Hızla değişen tüketici alışkanlıkları, buna paralel değişen piyasa standartları, şirketlerin dış dünyasındaki verilere anlık ulaşarak, doğru yorumlamaya ve karar almaya itmektedir. Klasik perakende yönetimi olan, sadece kendi iç verisine göre, ürünleri raflara dizerek, müşteri bekleme yöntemi, tozlu sayfalarda yerini aldı. Bütünü görerek hareket alanını belirleyemeyen şirketlerin çöküşü artık kaçınılmaz. Doğru stok, doğru fiyatlarla, doğru zamanda yönetilmediği müddetçe, görünen göstermelik başarılar uzun soluklu olmayacaktır. Perakende rehberi işte bu noktada perakende dünyasının ihtiyaçlarını belirleyerek, piyasanın rasyoları ile firmasının fiyat ve ürün göstergelerini, düzenlemeye, piyasadan kopmadan, firmanın gelişmesine katkıda bulunmayı kendine görev edinmiştir.


Vizyonumuz

Ulaşılamaz denilen günlük piyasa verilerini, güvenli ve hızlı bir konseptte sektöre sunarak, şirketlerin iç veri kabuğunu kırarak, piyasa verileri ile kolayca ve güncel şekilde buluşmasını sağlayıp, doğru kararlar vermelerine yardımcı olmayı hedeflemektedir. Perakendecilere devamlı değişen piyasa şartları ile kendileri kıyas etme imkanı sunarken, tedarikçilere ve üreticilere tek ekrandan binlerce perakende noktasını, bu noktalardaki ürünlerinin stoklarını, satışlarını görebilme ve rakiplerinin durumunu analiz edebilme gibi hayati önem taşıyan bilgiler vermektedir. Bu vizyonla, gelecekte, perakende sektörünün vaz geçilmez teknoloji merkezi olmayı hedeflemektedir.


PERAKENDE DÜNYASININ KALBİ BURADA ATIYOR ATIYOR ...

HEYECAN VEREN ANALİZLER BU EKRANLARIN arkasında Giriş yapmak için tıklayınız.