Perakende Rehberi Ekran

PR-SYS (Sipariş Yönetim Sistemi) NEDİR?

Tedarikçi ve Üretici firmaların kullanabileceği, Türkiye çapında ürün temininde bulunduğunuz sisteme dahil tüm perakende noktarını TEK ERKANDAN yönetebilmenizi sağlayan, ciro, stok, rakip analiz, fiyat takip, sipariş takip, insert analiz verilerini saatlik olarak önünüze seren, ve yine bu verilerle tüm kör noktaları görebilmenizi sağlayan online raporlama, tedarik, süreç analiz ve yönetim sistemidir.


NE FAYDA SAĞLAR?

Bölge, İl, Market, Şube, Kategori, Ürün seviyesine varana kadar çalıştığınız tüm marketlerde ANLIK OLARAK;

  • Ne kadar satış yaptığınızı,
  • Ne kadar stoğunuzun kaldığını,
  • Pazar payınızı,
  • Rakiplerinizin durumunu,
  • Kategori payınızı,
  • Marka payınızı,
  • Ürün payınızı,
  • İnsertteki ürünlerinizin durumunu,
Görebilirsiniz. Ayrıca SİPARİŞ SÜREÇLERİNİZİ karşılıklı olarak online ekranlardan yönetebilirsiniz. Verileri Yıllık, Aylık ve Saatlik görebilir ve tüm yönetim stratejini güncel veriye göre, doğru zamanda, doğru yerde yeniden belirleyebilirsiniz.

Perakende Rehberi Rapor

KİMLER KULLANABİLİR?


Sistemi kullanabilmek için öncelikle sisteme dahil olmanız gerekmektedir. PR-SYS ürünü için zincir mağazalara ürün temininde bulunmanız gerekir. Müracatınız ile birlikte teknik ekibimiz, sizinle irtibata geçecek ve çalışma şeklinizin sisteme uygunluğu konusunda inceleme yapacaktır. Herhangi bir problem çıkmadığı takdirde bu ayrıcalıklı sistemden sizde faydalanabileceksiniz.


1,563,041,840.77
1,050,558,821.65
18,032,672.07
661

NASIL ÇALIŞIR?

Ürün teminininde bulunduğunuz perakendecilerin, bu sistem üzerinden sizinle çalışmaya izin verdiği anda, ERP programlarına insan faktörü olmadan, tam entegre çalışan sistemimizle, satış, stok, rakip analizleri vs. gibi bir çok kritik rapora saatlik olarak online erkanlardan ulaşabilirsiniz. Ayrıca karşılıklı sipariş süreçlerini yine bu ekranlardan yönetebilirsiniz. Sistem global network hedeflenerek hazırlandığı için, tüm bu perakende firmalarının sipariş ve raporlarına tek ekrandan erişebilirsiniz.

dark and light

BİR İLK!

Bu sistem, dünyada perakende sektöründe uygulanmış, güncel verilerle, şirketlere kendilerini piyasa ile kıyaslama imkanı sunan ilk iş modelidir.

HIZLI

Tüm piyasa verilerine, Ciro hacminiz, mağaza sayınız, stok miktarınız ve ürün çeşitiniz ne olursa olsun saniyeler içerisinde ulaşabilirsiniz.

ULAŞILABİLİR

Tüm rapolar bulut teknolojisi ile kolay kullanılabilir, online ekranlarda sunulur. Gittiğiniz her yerden, tüm raporlara ulaşabilme imkanı sunar.

YORUMLANABİLİR

Tüm raporlar veri karmaşası yaşamadan, sade ve anlaşılabilir bir halde, hap bilgi diye tabir ettiğimiz şekilde önünüze sunulur.

SINIRSIZ KULLANICI

Sisteme dahil olan firmalar, herhangi bir kullanıcı sınırlaması olmaksızın, diledikleri kadar kullanıcıyı kendileri ekleyebilir ve kaldırabilir.

EMAİL

Tüm raporlar, sistem üzerinden herhangi bir ücret ödemeden, ilgili tüm firma kullanıcılarına, istenilen günlerde, istenilen saatte otomatik olarak mail atılabilir.


NE DEDİLER?

Perakende Rehberi ile tanışan sektör oyuncularının proje hakkında görüşleri


PERAKENDE DÜNYASININ KALBİ BURADA ATIYOR ATIYOR ...

HEYECAN VEREN ANALİZLER BU EKRANLARIN arkasında Giriş yapmak için tıklayınız.