layout styles

PR-PYS (Perakende Yönetim Sistemi) NEDİR?

Perakende Rehberi kapalı devre hizmet sunan online raporlama, tedarik, süreç analiz ve yönetim sistemidir.
PR-PYS ürünü 'Piyasa Verisi' ve 'Firma Yönetimi' şeklinde 2 ana temelde hizmet sunar;
Piyasa Verisi: Sistem içinde bulunan firmalar, özel algoritmalar ile piyasa verisi oluşturur ve bu veriler her firmaya ‘Kendisi vs. Piyasa’ şeklinde kategori, marka, ürün seviyesinde kıyaslama imkanı sunar. (Ne kadar pahalı veya ucuzum, Kategori Top N ürünleri, Neleri Satmalıyım analizi vs...)
Firma Yönetimi: Firmaların şirket yönetiminde ihtiyaç duydukları ve her firmanın kendince çözüm üretmeye çalıştığı meselelere günümüz teknolojileri ile desteklenmiş inovatif fikirler içeren kolay, hızlı, ölçeklenebilir sektörel çözümler sunar.


PİYASA VERİSİ

Günümüzde hızla gelişen piyasa ve rekabet ortamında temel sıkıntı stoklama, fiyatlama ve konumlandırma gibi hayati parametreleri belirlerken, müşteri alışkanlıklarını ve bu alışkanlıklardaki davranış değişikliklerini güncel olarak, kolay kıyaslanabilir şekilde görememek ve buna uygun stratejiyi zamanında üretememek. Geçmişin doğrusu, bugünün yanlışı olabilir. Bu yüzden yarının kararları sadece düne göre değil bugüne görede verilmelidir.
PR-PYS ile Perakende Rehberi size bu ekosistemin kapılarını açar.
Ekranınızı her açtığınızda tamamen reel ve güncel piyasa verileriyle kendinizi kıyaslayabildiğinizi bir düşünün!

style switcher

layout styles

FİRMA YÖNETİMİ

Firma yönetimine ait bir çok alanda hayatı kolaylaştırıcı, kullandığınız ERP programı ile entegre biçimde çözümler sunuyor ve bu çözümleri ihtiyacınız olan verilerle donatarak, karar verme, denetleme, ölçekleme ve aksiyon alma süreçlerinizi minimuma indiriyoruz.

  • Online Satın Alma Yönetimi
  • Bozuk Stok Yönetimi
  • İnsert Yönetimi
  • Mağaza Stok Talep Yönetimi
  • Stok İhtiyaç Analiz ve Dağılımı
  • Tedarikçi Sözleşme Yönetimi
  • Fiyat Teklif Yönetimi
  • Email&SMS Bildirim Yönetimi vs...

gibi daha bir çok çözüme sahip ekranlarla sizde iş yönetim süreçlerinizi rahatlatabilirsiniz.

KİMLER KULLANABİLİR?


Sistemi kullanabilmek için öncelikle sisteme dahil olmanız gerekmektedir. PR-PYS ürünü için barkod sistemi ile çalışan Perakende zincir mağazalarınızın olması gerekir. Müracatınız ile birlikte teknik ekibimiz, sizinle irtibata geçecek ve çalışma şeklinizin sisteme uygunluğu konusunda inceleme yapacaktır. Sisteminizde herhangi bir problem olmadığı takdirde bu ayrıcalıklı dünyadan sizde faydalanabileceksiniz.


1,563,041,840.77
1,050,558,821.65
18,032,672.07
661

NASIL ÇALIŞIR?

Perakende firmalarının ERP programlarına tam entegre çalışan sistemimizle, insan faktörü olmadan, piyasa verileri, günlük olarak sistemimiz tarafında piyasa analizleri şeklini alır. Bu veriler sisteme dahil olan firmalara herhangi bir kullanıcı kısıtlaması olmaksızın online ekranlarla sunulur. Perakendecilere “Kendisi” ve “Piyasa” şeklinde (rakip perakendeci görmeden) hızlı ve kolay kıyaslama imkanı sunar iken, tedarikçilerle iş süreçlerini online olarak yönetebilmeyi sağlar.

dark and light

BİR İLK!

Bu sistem, dünyada perakende sektöründe uygulanmış, güncel verilerle, şirketlere kendilerini piyasa ile kıyaslama imkanı sunan ilk iş modelidir.

HIZLI

Tüm piyasa verilerine, Ciro hacminiz, mağaza sayınız, stok miktarınız ve ürün çeşitiniz ne olursa olsun saniyeler içerisinde ulaşabilirsiniz.

ULAŞILABİLİR

Tüm rapolar bulut teknolojisi ile kolay kullanılabilir, online ekranlarda sunulur. Gittiğiniz her yerden, tüm raporlara ulaşabilme imkanı sunar.

YORUMLANABİLİR

Tüm raporlar veri karmaşası yaşamadan, sade ve anlaşılabilir bir halde, hap bilgi diye tabir ettiğimiz şekilde önünüze sunulur.

SINIRSIZ KULLANICI

Sisteme dahil olan firmalar, herhangi bir kullanıcı sınırlaması olmaksızın, diledikleri kadar kullanıcıyı kendileri ekleyebilir ve kaldırabilir.

EMAİL

Tüm raporlar, sistem üzerinden herhangi bir ücret ödemeden, ilgili tüm firma kullanıcılarına, istenilen günlerde, istenilen saatte otomatik olarak mail atılabilir.


NE DEDİLER?

Perakende Rehberi ile tanışan sektör oyuncularının proje hakkında görüşleri


PERAKENDE DÜNYASININ KALBİ BURADA ATIYOR ATIYOR ...

HEYECAN VEREN ANALİZLER BU EKRANLARIN arkasında Giriş yapmak için tıklayınız.